Strona główna   Galeria      Szukaj   Listy gatunkowe   OTOP   Testy   Atlas Ptaków   Forum   Użytkownicy   Rejestracja   Zaloguj   Regulamin   FAQ   UWAGA cookie!

» Forum Galerii Fotoptaki » Pojedynki » Przed walką » Do Admina

Do Admina
Autor Wiadomość

Juria0 
rozkręcam się
Rafal Jura

Wysłany: 2010-11-25, 22:31   Do Admina

Marku a mam pytanie co sie dzieje z pojedynkami a mianowiciw w Walka trwa sa pojedynki ktore zakonczyly sie w pazdzierniku a rezultatow zero i sa tez zdjecia w wyzywam cie na pokedynek i z nimi tez sie nic nie dzieje. Wiem ze masz duzo roboty z galeria i wszystko w swoim czasie ale z tego co sie orjetuje to kto inny sprawowal piecze nad watkiem.

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2010-11-25, 22:56   

pojedynkami zajmuje sie na forum Wahsh uh kee
ale dobrze Rafale ze jestes czujny :)
ja dzisiaj zajrzalem do jednego pojedynku i byl zle podlinkowany wiec tam musi poczekac pojedynek
obowiazki obowiazkami ale sprawy rodzinne najwazniejsze wiec chwile sie uzbrojmy w cierpliwosc i napewno wszystko wroci do normy

Juria0 
rozkręcam się
Rafal Jura

Wysłany: 2010-11-26, 12:11   

No jak najbardziej Marku rodzina na 1-ym miejscu nie podlega to dyskusji. Ja tylko chcialem sie dowiedziec i zapytac co i jak,bo mnie sie nigdzie niespieszy. Pozdrawiam

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2011-01-05, 19:41   

Mam pytanie w związku z pkt. 6 regulaminu pojedynków, który brzmi: Zabrania się komentowania wystawionych do pojedynku zdjęć, dopóki admin nie zrobi ankiety i nie poda czasu zakończenia pojedynku.
Dobrze - to jest jasne.
Ale - jak już pojawi się ankieta i zaczyna głosowanie, to można te zdjęcia komentować? Oceniać i jednocześnie komentować, pisząc np. same "paskudne" rzeczy o zdjęciu przeciwnika?!! I gdzie je można komentować? Na stronie ankiety? czy na stronie, na której wcześniej były i zresztą - nadal tam wiszą, wraz z np. jeszcze dwoma innymi ...? Jeśli na stronie, z które zostały pobrane do pojedynku, a tam są kolejne zdjęcia, to nadal nie wolno ich komentować, bo - patrz pkt. 6 regulaminu ...
Czy ja coś przekombinowałam czy może wszyscy uważają, że nie ma żadnych problemów? Nic na to nie poradzę, że widzę jakieś haczyki w tych przepisach ... mam taki detektywistyczny umysł :-/

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2011-01-05, 19:55   

Nie bądźmy drobiazgowi . Bo jak zaczniemy ingerować w regulamin to będzie to samo co przy regulaminie do zdjęcia miesiąca . To jest zabawa a nie mistrzostwa świata . :klup2:

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2011-01-05, 20:02   

Hmmm, dobrze. :-?

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2011-01-05, 20:15   

Na razie się wymądrzam bo nie nie mam zdjęć wartych do wzięcia udziału w konkursach ! ale w przyszłości - może też będę się "czepiał" szczegółów . :klup3:

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2011-01-05, 20:25   

Nie ma sprawy, Piotrze :lol:

[ Dodano: 2011-01-05, 19:26 ]
Zanim dojadę do 100 muszę sobie nowy awatar zrobić, bo to kocisko zupełnie mi nie leży. Chociaż sama wybrałam... Nie było żadnych ptakopodobnych ...

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2011-01-05, 20:34   

Może ten kotek ma coś wspólnego z ptaszkami ? - Może właśnie ma w pyszczku wróbelka ?
Policzki takie pełne . :-D

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2011-01-05, 20:38   

Tfu, tfu! Won kocie ... :evil:

[ Dodano: 2011-01-05, 19:38 ]
Witaj milczku! :lol:

Odpowiedz do tematu